Když mě nezajímá svět

Napsal Morell Sunweaver (») 11. 6. v kategorii duchovní svět, přečteno: 68×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Je mezi námi takzvaná ztracená generace, lidé, kteří nezapadají, běžně lidé, co sedí doma u počítače a nezajímalo by je ani jídlo, kdyby ho nepotřebovali. Duhové, křišťálové a jiné děti jsou genrací, která přišla se snahou pomoci změnit systém k lepšímu poté, co ho naušila indigová generace. Někteří nemají problém a dokáží se přizpůsobit, jiní ale ne. Obavy z války vedly k inarkaci bytostí, které očekávaly krátký život zakončený ve válce v obraně lidí před zlem, možná před immigranty z muslimských zemí, možná před mnoha jinými.

Tito tu ale žijí, protože žádná velká válka nepřišla a oni nevědí vůbec co mají dělat a sní o světech které vidí jen ve hrách, kde jsou naprosto volní, pevné umístění ve společnosti jim moc neříká a nejí jim přirozené, působí jim potíže daleko dříve a dalekor rychleji, než ostatním, protože zde nežili a neznají rutinu světa, která je jejich očím jasně zřetelná jako otrokářská, protože do té doby žili daleko svobodněji a volněji.

Jak pomoci těmto lidem, co sedávají u počítačů a prožívají si, byť jen omezenou, svobodu a vlnost v počítačových hrách?

Doporučuji jako první krok zjistit, jaké mají ambice, ať jsou jakkoliv šílené. Pro mne to byla magie a protože jsem o ní neměla žádné ponětí, že je skutečná, smála jsem se sama sobě, ale o tom to je, protože tam pramení zdroj motivace k hledání ve světě. Může to být ozvoj schopností superhrdinů stejně jako zvláštní způsob života, nebo forma umění.

Dále je dobré pro tyto lidi začít meditovat, jejich talent jim umožní techniku utišení mysli a nalezení sebe skutečného sebe sama zvládnout rychle, i když možná to z nich pak odpadne, usnadní jim to přijetí reality, protože naleznu energetické nastavení, které se jim líbí a budou mít snahu se k němu vrátit.

Tím se zajistí základ, který potřebují, aby měli zájem o život. Tyto generace mají přirozenou tendenci vidět chyby v systému s mají snahu je napravovat raději, než se věnovat tomu, co mají dělat... proto se ani do běžné práce nehodí. Umožňuje jim to ale být poradci, protože vám dokáží ukázat, kde děláte chybu. Díky své inteligenci by jim kurzy poradenství neměly dělat problémy a mohou se tedy stád poradci, kterých tato společnost může dobře využít.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a jedna